Дерматологія

Досить маскувати все під тоною тонального крему. Здорова і красива шкіра – це реальність.

____
___
__
Що треба
Знати про дерматологію
Дерматологія налічує понад 3000 захворювань.
Шкіра – найбільший орган в організмі, який має багато таємниць і загадок. Вона, як маркер, показує стан всього організму.
Шкіра
Турбують висипання, свербіж, почервоніння, випадіння волосся? Не займайся самолікуванням! Приходь до нас, тому що ми зможемо розв'язати твою проблему і зробити твою шкіру здоровою: волосся перестане випадати, а висипання на обличчі перестануть приносити не тільки естетичний, але й психологічний дискомфорт.
Ми допоможемо тобі
8 людей з 10 страждають від висипань... Практично кожен пацієнт з акне має депресивні розлади, у нього присутні комплекси, а у 70% пацієнтів з акне хоча б раз в житті були суїцидальні думки... В США одна з основних причин суїциду серед підлітків – акне. Ми допоможемо тобі впоратися з висипаннями, а потім і з рубцями.
Акне
Не тільки захворювання шкіри є причиною візиту на консультацію до дерматолога. До цього фахівця звертаються жінки та чоловіки, які хочуть позбутися естетичних недоліків, підтягнути й омолодити шкіру, поліпшити її зовнішній вигляд, подбати про профілактику старіння, а також підібрати правильний домашній догляд.
Коли варто йти до лікаря
ЯКЩО ВИ ЗАПИШЕТЕСЬ ДО НАС НА ПРИЙОМ, ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІКАР ПОСТАВИТЬ ВАМ ТОЧНИЙ ДІАГНОЗ І ПРИЗНАЧИТЬ ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ
Які є
Пакети послуг
Назад
Реальні
Фотовідгуки
Акне, постакне
Себорейного дерматиту
Розацеа (куперозу)
1
Алопеції (випадіння волосся)
Атопічного дерматиту
Мікозів шкіри та нігтів
Пігментації
Гіпергідрозу (підвищеної пітливості)
Екземи
2
3
4
5
6
7
8
9
Ми допоможемо
Вам позбутися
Алергічних реакцій (алергічного контактного дерматиту, кропив'янки)
10
Команда
Доктор – дерматокосметолог, трихолог, кандидат медичних наук.
Доктор з відзнакою закінчила Національний медичний університет імені Богомольця, а потім магістратуру та аспірантуру в Національній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. У 2019 році захистила дисертацію по рідкісному дерматологічному захворюванню – Ліпоїдний некробіоз, отримала 3 патенти на винахід.

Є автором понад 40 наукових статей.
Щодня удосконалює свої знання і досвід на європейських конгресах і стажуваннях. Є членом European Academy of Dermatology and Venerology, International Society of Dermatology. Доктор протягом 6 років вела прийом в Олександрівській клінічній лікарні, Міському шкірно-венерологічному диспансері, Республіканській клінічній лікарні МОЗ України, а з 2019 року приймає тільки в Loft.

Крістіна знає як допомогти тобі стати власницею/власником ідеальної шкіри та підкреслити твою індивідуальність.
Кочет Крістіна
Спеціаліст
Лікар дерматолог, косметолог, трихолог.
Ліза закінчила факультет «Лікувальна справа» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та все своє життя повязує з дерматологією. Вона неймовірно цілеспрямована, тому кожну вільну хвилину до сих пір присвячує навчанню. А ще вона дуже чуйна, добра та весела людина (ти просто забовязана підписатися на її тік ток, там дуже весело та пізнавально) та висококваліфікований лікар. Спробуй одного разу прийти до Лізи, це буде потрапляння прямо в серце.
Єлизавета Золотарьова
Переваги
Нашого центру
У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Все необхідне для вашого здоров'я

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Фокусування на безпеці та результатах

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

Як вдома

Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

KIDS FRIENDLY
У нас є все для твого комфорту – ароматна кава на рослинному молоці, травяний Карпатський чай та безліч позитивних емоцій.

Все включено
Доктор проведе повне обстеження шкіри, збере необхідну інформацію для встановлення точного діагнозу і, якщо необхідно, майбутнього лікування.
Обстеження шкіри
Розробка програми лікування
На підставі отриманих даних розробляється індивідуальна програма, спрямована на досягнення конкретних цілей пацієнта.
Важливо розуміти!
Не варто відкладати "на потім" проблеми, які можна вирішити вже зараз. Лікування набагато легше й ефективніше на початку захворювання. Приклади з нашого досвіду це неодноразово підтверджували.
З чого складається
Консультація дерматолога
Часті
Питання - відповіді