Error get alias

Ін'єкційна косметологія

Ін'єкційна косметологія є одним з найбільш ефективних методів, щоб досягти видимого результату.

____
___
__
Що потрібно
Знати про ін'єкції
Ми економимо твій час. У сучасному світі, де найдорожче – це час, ін'єкційна косметологія не стоїть на місці. Тому всі ці процедури ви зможете зробити в обідню перерву.
Швидко
Ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані, зареєстровані в Україні препарати, які мають сертифікацію ще й в Європі, а також FDA approved. Ми не заощаджуємо на здоров'ї.
Безпечно
Ми знаємо як провести процедуру максимально комфортно і безболісно.
Безболісно
КРАЩІ ФАХІВЦІ І ЯКІСНІ ПРЕПАРАТИ – ЦЕ ВСЕ, ЩО ТОБІ ПОТРІБНО ВІД ІН'ЄКЦІЙНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ, І У НАС ЦЕ Є!
Послуги
Ін'єкційної косметології
Назад
Ознак передчасного старіння
Зневоднення і сухості шкіри
Нечіткого овалу
1
Незадовільного стану шкіри
Дрібних зморщок і великих заломів на обличчі
Другого підборіддя
Неідеальних пропорцій обличчя
Активної міміки
Гіпергідрозу
2
3
4
5
6
7
8
9
Ми допоможемо
Вам позбутися
Комплексів, викликаних естетичними недосконалостями обличчя або шкіри
10
Команда
Спеціалісти
Доктор – дерматокосметолог, трихолог, кандидат медичних наук.
Доктор з відзнакою закінчила Національний медичний університет імені Богомольця, а потім магістратуру та аспірантуру в Національній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. У 2019 році захистила дисертацію по рідкісному дерматологічному захворюванню – Ліпоїдний некробіоз, отримала 3 патенти на винахід.

Є автором понад 40 наукових статей.
Щодня удосконалює свої знання і досвід на європейських конгресах і стажуваннях. Є членом European Academy of Dermatology and Venerology, International Society of Dermatology. Доктор протягом 6 років вела прийом в Олександрівській клінічній лікарні, Міському шкірно-венерологічному диспансері, Республіканській клінічній лікарні МОЗ України, а з 2019 року приймає тільки в Loft.

Крістіна знає як допомогти тобі стати власницею/власником ідеальної шкіри та підкреслити твою індивідуальність.
Кочет Крістина
Чайка Оксана
Потрапивши один раз на консультацію або процедуру до Оксани, ти точно зрозумієш що знайшла свого косметолога. Чуйність, порядність та високий професіоналізм - це все про неї. Вона має стаж роботи в реанімації понад 15 років, тому точно знає як треба робити правильно. Воно досконало володіє класичною та апаратною косметологією, та все одно неупинно продовжує навчатись. В нашому центрі Оксана виконує всі косметологічні процедури, в тому числі і апаратні.
Даша Маракуца
Косметолог з 5 річним досвідом роботи та з величезною любов'ю до своєї справи. Даша закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю "Провізор – косметолог". Даша не тільки прекрасний фахівець, який постійно вдосконалює свої знання на конференціях, семінарах, а й прекрасна людина. Потрапивши до неї один раз, тобі вже не захочеться шукати іншого косметолога: ти зрозумієш, що твоя краса в надійних руках. У лофт Даша відповідальна як за апаратні процедури, так і за процедури по догляду.
Єлизавета Золотарьова
Лікар дерматолог, косметолог, трихолог.
Ліза закінчила факультет «Лікувальна справа» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та все своє життя повязує з дерматологією. Вона неймовірно цілеспрямована, тому кожну вільну хвилину до сих пір присвячує навчанню. А ще вона дуже чуйна, добра та весела людина (ти просто забовязана підписатися на її тік ток, там дуже весело та пізнавально) та висококваліфікований лікар. Спробуй одного разу прийти до Лізи, це буде потрапляння прямо в серце.
Дар'я Свіріденко
Лікар anti age терапевт, косметолог, RF-ліфтинг спеціаліст, Biologique recherche спеціаліст, IPL спеціаліст

Дар'я закінчила факультет «Лікувальна справа» Харківського Національного медичного університету у 2013 році. Має багатий досвід роботи в державній медицині: від лікаря швидкої допомоги до завідуючої терапевтичного відділення. За цей час здобула кваліфікацію в гастроентерології, нутріціології, пульмонології, ендоскопії та косметології. Дар'я дуже досвідчений спеціаліст, який поєднує турботу про твоє здоровя з красою. Познайомившись з лікарем, ти почнешь правильно турбуватися про своє здоров'я.
Переваги
Нашого центру
У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Все необхідне для вашого здоров'я

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Фокусування на безпеці та результатах

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

Як вдома

Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

KIDS FRIENDLY
Вам більше не потрібно нічого приносити з собою. У нас є все для твого комфорту – починаючи від костюмів для тренувань і закінчуючи ароматним чаєм, який входить у вартість.

Все включено