Мануальна ліпосакція

Нові силуети тіла – нове життя!

____
___
__
Що потрібно
Знати про мануальну ліпосакцію
Мануальна ліпосакція – це неінвазивна методика ефективного масажу, яка корегує та покращує форму всього тіла чи окремих проблемних ділянок.

Корекція відбувається шляхом руйнування жирових тканин масажними рухами та подальшого виведення їх з організму. Процедура дозволяє вирішити одразу три проблеми: зайвої ваги, целюліту, а також негармонійності пропорцій.

Мануальна ліпосакція – це єдиний метод, який допоможе видалити зайву жирову тканину нехірургічним шляхом, коли навіть тренування та дієти не допомагають. Ми не тільки позбавимо Вас зайвого та повернемо молодість, але й подаруємо фігуру, про яку Ви завжди мріяли!
Вартість однієї зони для корекції 4000 грн (внутрішнє вушко стегна, задня поверхня стегна, передня поверхня стегна) та 5000 грн - зовнішнє стегно галіфе.
МОЖНА ДОСЯГТИ РЕЗУЛЬТАТІВ ДО МІНУС 50% ТКАНИНИ НА ОБРОБЛЕНІЙ ДІЛЯНЦІ З РЕЗУЛЬТАТОМ МІНІМУМ НА 2 РОКИ
Спеціаліст впливає на проблемну зону завдяки спеціальній технології масажу, руйнуючи м’які тканини. Після механічних дій розщеплення продовжуються ще протягом 3-4 днів і починається виведення зайвого з організму. Цей процес довший, він займає від 3 до 4 тижнів, після чого можна спостерігати кінцевий результат.
Попри те, що мануальна ліпосакція – неінвазивна альтернатива хірургічної ліпосакції, механічний вплив на тканини викликає больові відчуття. Під час і після процедури з’являється почервоніння епідермісу, набряк, активні ознаки еритеми. Однак, це природна реакція організму, яка свідчить про те, що процес метаморфози фіброзної тканини запущений, а результат уже близько.
У чому полягає
Суть методики
Скільки необхідно
Сеансів для результату
Сеанси мануальної ліпосакції проводяться один раз на тиждень по три години. Після первинної обробки ми чекаємо 3-4 тижні, щоб тканини відновилися і прийшли до свого нормального стану. Тільки після цього процедуру за бажання можна повторити.

На 7 день після обробки зони, ми запрошуємо Вас на лімфодренажний масаж!

Процедура потрібна для того, щоб прискорити процеси розсмоктування, виведення жирових клітин, а також це профілактика застійних процесів у тілі.
Один сеанс – одна область впливу
Корекція ліній, пропорцій і форм та здобуття омріяного силуету
Виправлення проблем генетичних та спадкових особливостей жіночої фігури
Корекція диспропорції «вузької верхньої частини та широкої нижньої»
1
Допоможе позбутися набридливого галіфе та внутрішніх «вушок»
Гарантований результат, який зберігається протягом 2-5 років
Безопераційний метод видалення жирової тканини в жінок без зайвої ваги
Розв’язання проблем, які спричиняють появу целюліту та набряків
2
3
4
5
6
7
8
Які результати
Дає методика
Природні, нешкідливі, але радикальні зміни всього організму
Переваги
Нашого центру
У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Все необхідне для вашого здоров'я

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Фокусування на безпеці та результатах

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

Як вдома

Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

KIDS FRIENDLY
Вам більше не потрібно нічого приносити з собою. У нас є все для твого комфорту – починаючи від костюмів для тренувань і закінчуючи ароматним чаєм, який входить у вартість.

Все включено
Часті
Питання - відповіді