Трихологія


Вирішення проблем випадіння волосся за одну процедуру завдяки технології Regenera

____
___
__
€ 990
€ 1500
Які є
Процедури
Що потрібно
Знати про технологію Regenera


Regenera передова, єдина в своєму роді технологія, яка може забезпечити швидкий і ефективний метод регенерації тканин.

Клітинна терапія лікування випадіння волосся Regenera – це інноваційний метод відновлення волосся для всіх, хто вже зневірився вирішити проблему стоншування, порідіння і сильного випадання волосся. Regenera – це сучасний спосіб лікування спадкового облисіння на початкових стадіях.
Терапія з використанням стовбурових клітин Regenera показує вражаючі результати всього за 1 процедуру.

Достатньо 1 процедури на рік
Вирішення проблем випадіння волосся за одну процедуру
Regenera activa замість пересадки волосся!!!
Медичне лікування Regenera-HBW ™ пробуджує «сплячі» волосяні фолікули виробляти нове волосся і зміцнює вже активні.
Як це працює?

Метод Regenera абсолютно безпечний та не має аналогів! Для виділення стовбурових клітин фахівець вилучає крихітний зразок тканини із потиличної частини голови пацієнта. Зразок поміщається в апарат Regenera для дезагрегації біоматеріалу пацієнта та отримання стовбурових клітин. Прилад використовується без контакту та механічного впливу з пацієнтом. Виділені васкуло-стромальні клітини ін’єкційно вводяться в місця зростання волосся. Для пацієнта весь процес має мінімум больових відчуттів і не потребує особливого після процедурного догляду.
Як проходить процедура Regenera ?
АКЦІЙНА ЦІНА €990
Реальні
Фотовідгуки
Донором матеріалу є сам пацієнт, тому виключається можливість відторгнення або алергічних реакцій, і забезпечується максимальна біосумісність
Методика Regenera передбачає використання одноразового білка, що зводить до мінімуму ризик інфікування
Для підготовки суспензії потрібна мінімальна кількість матеріалу, і його вилучення проводиться малоінвазивним методом, дозволяючи уникнути болю, кровотечі і тривалого загоєння
Процедура займає всього кілька хвилин (30-40 хв.)
Обробка біоматеріалу виключає ферментацію і хімічні реакції, тому пацієнт отримує виключно концентровану сироватку з власних стовбурових клітин без сторонніх препаратів
Ефект починає проявлятися вже через 21 день після процедури і остаточно проявляється через 4 місяці після процедури
Regenera передова технологія, унікальна в своєму роді, здатна забезпечити швидке і ефективне рішення з точки зору регенерації тканин
Методика
Reganera має цілий ряд переваг
2
3
4
5
6
7
1
Команда
Доктор – дерматокосметолог, трихолог, кандидат медичних наук.
Доктор з відзнакою закінчила Національний медичний університет імені Богомольця, а потім магістратуру та аспірантуру в Національній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. У 2019 році захистила дисертацію по рідкісному дерматологічному захворюванню – Ліпоїдний некробіоз, отримала 3 патенти на винахід.

Є автором понад 40 наукових статей.
Щодня удосконалює свої знання і досвід на європейських конгресах і стажуваннях. Є членом European Academy of Dermatology and Venerology, International Society of Dermatology. Доктор протягом 6 років вела прийом в Олександрівській клінічній лікарні, Міському шкірно-венерологічному диспансері, Республіканській клінічній лікарні МОЗ України, а з 2019 року приймає тільки в Loft.

Крістіна знає як допомогти тобі стати власницею/власником ідеальної шкіри та підкреслити твою індивідуальність.
Кочет Крістіна
Спеціаліст
Лікар дерматолог, косметолог, трихолог.
Ліза закінчила факультет «Лікувальна справа» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та все своє життя повязує з дерматологією. Вона неймовірно цілеспрямована, тому кожну вільну хвилину до сих пір присвячує навчанню. А ще вона дуже чуйна, добра та весела людина (ти просто забовязана підписатися на її тік ток, там дуже весело та пізнавально) та висококваліфікований лікар. Спробуй одного разу прийти до Лізи, це буде потрапляння прямо в серце.
Єлизавета Золотарьова
Доктор проведе повне обстеження шкіри, збере необхідну інформацію для встановлення точного діагнозу і, якщо необхідно, майбутнього лікування.
Обстеження шкіри
Розробка програми лікування
На підставі отриманих даних розробляється індивідуальна програма, спрямована на досягнення конкретних цілей пацієнта.
Важливо розуміти!
Не варто відкладати "на потім" проблеми, які можна вирішити вже зараз. Лікування набагато легше й ефективніше на початку захворювання. Приклади з нашого досвіду це неодноразово підтверджували.
З чого складається
Консультація лікаря
Часті
Питання - відповіді
Переваги
Нашого центру
У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Все необхідне для вашого здоров'я

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Фокусування на безпеці та результатах

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

Як вдома

Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

KIDS FRIENDLY
У нас є все для твого комфорту – ароматна кава на рослинному молоці, травяний Карпатський чай та безліч позитивних емоцій.

Все включено