Ручний масаж та обгортання

____
___
__
Важливо
Розуміти

Багато жінок в гонитві за ідеальною шкірою обличчя забувають про те, що піклуватися потрібно про все тіло і його здоров'я в першу чергу.

Різноманітні види масажів, пілінгів та інших програм по догляду за собою – важлива складова в житті кожного, хто бажає мати здоровий і красивий вид. Але їх існує величезна кількість. Як обрати саме те, що потрібно? Звернутися за порадою до нас!

Турбота за тілом
Час розслабитися, поринути в себе і відновити сили.
Послуги
Масажу


Назад
Послуги
Обгортування і СПА-програми
Назад
Болю і дискомфорту
Зайвих об'ємів і целюліту
Набряків
1
Розтяжок і капілярної сітки
Сухості шкіри
Неправильної постави та сколіозу
2
3
4
5
6
Ми допоможемо
Вам позбутися
5
Переваги
Нашого центру
У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Все необхідне для вашого здоров'я

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Фокусування на безпеці та результатах

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

Як вдома

Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

KIDS FRIENDLY
Вам більше не потрібно нічого приносити з собою. У нас є все для твого комфорту.

Все включено

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ
пишаємося нашою командою професіоналів
  • Альона
    Масажист, естетист по тілу
    Сертифікований майстер лікувальних масажів. Сертифікований майстер методики "Мануальна ліпосакція". Авторська методика моделюючих масажів для тіла. Досвід роботи більше 10 років
  • Світлана
    Масажист-реабілітолог, естетист по тілу
    Масажист-реабілітолог, естетист по тілу. Член Асоціації прикладної кінезіології, учасник світового рекорду з масажу 2019. Викладач курсів "Анатомія та біомеханіка для масажистів та тренерів", "Кінезіотейпінг в естетиці та реабілітації"
Часті
Питання - відповіді