AGNES

Безпечна та потужна альтернатива хірургічній ліпосакціі обличчя
____
___
__
Що потрібно
Знати про AGNES
Нова розробка Південної Кореї (до речі, саме ця країна протягом останніх десятиріч зберігає у світі лідерство у напрямку естетичної медицини та пластичної хірургії). АГНЕС – це нехірургічний радіочастотний пристрій, який не тільки робить шкіру більш пружною, підтягнутою та молодою, а й ЄДИНИЙ У СВІТІ моделює обличчя за рахунок зменшення кількості жирової тканини. Тому можна сказати, що радіочастотний ліфтинг на апараті AGNES – це потужна безопераційна ліпосакція обличчя. Агнес безпечно і контрольовано допомагає позбутися мішків під очима, другого підборіддя, прибрати брилі, носогубні жирові пакети.
Процедура, яка підкорює своєю ефективністю та унікальністю
ЄДИНИЙ У СВІТІ АПАРАТ ЩО МОДЕЛЮЄ ОБЛИЧЧЯ ЗА РАХУНОК ЗМЕНШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ЖИРОВОЇ ТКАНИНИ
Апарат Agnes використовує стабільну технологію радіочастотної енергії на основі електрокоагуляції та електротермолізу. Головна особливість пристрою в його здатності фокусувати енергію на цільові клітини тканин з урахуванням їх будови. Завдяки цьому методика відрізняються високою ефективністю та тривалим зберіганням досягнутого результату.

Апарат безпечний та сертифікований, має сертифікацію FDA
Принципи роботи
Подвійне підборіддя
1
Брилі
Носогубні складки
2
3
Грижі нижніх повік
Зморшки навколо очей
4
Видалення сирінгом, застійніх комедонів, в комплексі лікування акне
5
6
Покази до процедури
Agnes
Що може та скільки коштує
Agnes
Назад
Вам підійде
Agnes - терапія якщо ти
Маєш друге підборіддя, не рівні контури обличчя, навислу носогубну складку, брилі
Морально не готові до оперативного втручання
Не маєте часу на довготривалу реабілітацію
В тебе є грижі нижньої повіки, зморшки навколо очей
Не готова до загального наркозу під час оперативного втручання
У тебе є сирингоми, застійні комедони
Команда
Єлизавета Золотарьова
Спеціалісти
Лікар дерматолог, косметолог, трихолог.

Ліза закінчила факультет «Лікувальна справа» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та все своє життя повязує з дерматологією. Вона неймовірно цілеспрямована, тому кожну вільну хвилину до сих пір присвячує навчанню. А ще вона дуже чуйна, добра та весела людина (ти просто забовязана підписатися на її тік ток, там дуже весело та пізнавально) та висококваліфікований лікар. Спробуй одного разу прийти до Лізи, це буде потрапляння прямо в серце.
Дар'я Свіріденко
Лікар anti age терапевт, косметолог.

Дар'я закінчила факультет «Лікувальна справа» Харківського Національного медичного університету у 2013 році. Має багатий досвід роботи в державній медицин: від лікаря швидкої допомоги до завідуючої терапевтичного відділення. За цей час здобула кваліфікацію в гастроентерології, нутріціології, пульмонології, ендоскопії та косметології. Дар'я дуже досвідчений спеціаліст, який поєднує турботу про твоє здоровя з красою. Познайомившись з лікарем, ти почнешь правильно турбуватися про своє здоров'я.
Оксана Чайка
Даша Маракуца
Потрапивши один раз на консультацію або процедуру до Оксани, ти точно зрозумієш що знайшла свого косметолога. Чуйність, порядність та високий професіоналізм - це все про неї. Вона має стаж роботи в реанімації понад 15 років, тому точно знає як треба робити правильно. Воно досконало володіє класичною та апаратною косметологією, та все одно неупинно продовжує навчатись. В нашому центрі Оксана виконує всі косметологічні процедури, в тому числі і апаратні.
Косметолог з 5 річним досвідом роботи та з величезною любов'ю до своєї справи. Даша закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю "Провізор – косметолог". Даша не тільки прекрасний фахівець, який постійно вдосконалює свої знання на конференціях, семінарах, а й прекрасна людина. Потрапивши до неї один раз, тобі вже не захочеться шукати іншого косметолога: ти зрозумієш, що твоя краса в надійних руках. У лофт Даша відповідальна як за апаратні процедури, так і за процедури по догляду.
Часті
Питання - відповіді
Переваги
Нашого центру
У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Все необхідне для вашого здоров'я

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Фокусування на безпеці та результатах

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

Як вдома

Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

KIDS FRIENDLY
Вам більше не потрібно нічого приносити з собою. У нас є все для твого комфорту – починаючи від костюмів для тренувань і закінчуючи ароматним чаєм, який входить у вартість.

Все включено