RF-ліфтинг

Естетичні рішення EndyMed для підтяжки обличчя та шиї дають швидкий результат. EndyMed забезпечує клінічно доведену ефективність у боротьбі зі зморшками. Це інноваційне рішення для безопераційного ліфтингу повік, особи, зони декольте та шиї.

.

____
___
__
Що потрібно
Знати про тривимірний RF-ліфтинг
Маніпула 3DEEP mini Shaper для апарату ENDYMED розроблена спеціально для усунення локальних жирових відкладень та підтяжки шкіри в малих зонах:
 • підщелепна область
 • V-зона (нижня третина обличчя)
 • руки
 • коліна

Для насадки mini Shaper був створений спеціальний протокол "Тривимірний RF-ліфтинг" підтягання овала лиця, в результаті чого підтягуються "брилі", зникає друге підборіддя, створюється ефект молодого обличчя з гарним окресленим контуром.

Миттєвий ліфтинг-ефект:
 • Перезаряджання молекулярного поля ЕМІ
 • Осциляторний ефект
 • Збільшення гідратації колагену та впорядкування його волокон
 • Стиснення волокон колагену та еластину
 • Збільшення проникності судин за рахунок нагрівання

Довгостроковий ефект:
 • Активація ферментної системи
 • Руйнування молекул дефектного колагену
 • Вироблення протеїнів, цитокінів, факторів зростання
 • Активізація метаболічних процесів
 • Проліферація фібробластів
 • Збільшення неоколагеногенезу
 • Вироблення колагену I та III типів, еластину, елементів строми

Помітний результат виникає орієнтовно на 28-й день і пролонговано збільшується в період до 3 місяців після курсу процедур.
ТЕХНОЛОГІЯ 3DEEP РОБИТЬ ПРОЦЕДУРУ УНІКАЛЬНОЮ, ШВИДКОЮ, КОМФОРТНОЮ ТА З ВИСОКИМ КЛІНІЧНИМ РЕЗУЛЬТАТОМ.
Послуги
Тривимірного RF-ліфтинга
Назад
Абсолютно безболісна та комфортна процедура
Виражений ефект, що збільшується протягом трьох місяців після курсу.
Немає відновлювального періоду
Процедура займає лише 30 хв.
Можна виконувати в будь-яку пору року: результат не залежить від погоди.
Періодичність курсу - 1 раз на тиждень 6-10 процедур.
Конструктивні
Особливості апарату
1
2
3
4
5
6
Переваги
Тривимірного RF-ліфтингу
Зони впливу насадки Mini Shaper:
 • нижня третина особи (щоки, брили)
 • підщелепна зона (друге підборіддя)
 • шия
 • внутрішня поверхня плеча
 • коліна
Контрольована глибина прогріву
Така глибина дозволяє працювати не лише на рівні цільового шару - сітчастого шару дерми, а й на рівні підшкірно-жирової клітковини та зв'язкового апарату, що забезпечує не тільки чіткий контур овалу особи, а й корекцію другого підборіддя за рахунок ліполітичного ефекту.
Контрольована температура прогріву
Технологія забезпечує одночасно сфокусовану дію і глибоке, контрольоване прогрівання тканин до рекордних показників і дозволяє мінімізувати вплив на поверхню шкіри, у зв'язку з чим не вимагає охолодження.
Що потрібно
Знати про мікроголковий RF-ліфтинг
Відновлення і оновлення клітин з віком проходить все повільніше, в першу чергу страждає шкіра (зморшки, в'ялість, нездоровий колір, обвисання). Всі ці небажані вікові зміни легко запобігає новаторська апаратна процедура-RF-ліфтинг Endymed.

Endymed PRO-платформа багатофункціонального застосування для великого спектру маніпуляцій rf-ліфтингу обличчя і тіла з використанням унікальності 3deep технології.

Компанія Endymed запатентувала новаторський метод фракційного оновлення і повернення молодості шкірі за технологією 3deep FSR, при якому відбувається рівномірний вплив на всі шари шкіри. Одночасно зі шліфуванням епідермісу в глибоких тканинах здійснюється масштабний прогрів. Таким чином, відбувається скорочення зморшок, відновлюється еластичність, щільність і пружність шкірного покриву. Нагрівання має терапевтичний характер, провокуючи появу нових елластанових і колагенових волокон і відновлюючи колишній тугор шкіри. При процедурі використовуються з метою стерильності одноразові насадки.

Ліфтинг Ендімед - це прогресивне поєднання двох методик в одній маніпуляції: фракційної шліфування (мікроабляція) і глибокого термоліфтінга.
КРАЩІ ФАХІВЦІ І ЯКІСНІ ПРЕПАРАТИ – ЦЕ ВСЕ, ЩО ТОБІ ПОТРІБНО ВІД МІКРОГОЛКОВОГО RF-ЛІФТИНГУ, І У НАС ЦЕ Є!
Послуги
Мікроголкового RF-ліфтинга
Назад
Рубців постакне
Шрамів, розтяжок (стрії)
Втрати тонусу та еластичності шкіри обличчя, шиї та декольте
1
Незадовільного стану шкіри
Зморшок та дряблості шкіри кистей
Дряблості шкіри
Дрібних та великих зморшок на обличчі
Гіпергідрозу (підвищеної пітливості)
Тьмяному і нездоровому кольорі обличчя
2
3
4
5
6
7
8
9
Ми допоможемо
Вам позбутися
Дряблосьі шкіри та мілких зморшок в зоні навколо очей
10
Команда
Косметолог з 5 річним досвідом роботи та з величезною любов'ю до своєї справи. Даша закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю "Провізор – косметолог". Даша не тільки прекрасний фахівець, який постійно вдосконалює свої знання на конференціях, семінарах, а й прекрасна людина. Потрапивши до неї один раз, тобі вже не захочеться шукати іншого косметолога: ти зрозумієш, що твоя краса в надійних руках. У лофт Даша відповідальна як за апаратні процедури, так і за процедури по догляду.
Даша Маракуца
Спеціалісти
Лікар дерматолог, косметолог, трихолог.
Ліза закінчила факультет «Лікувальна справа» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та все своє життя повязує з дерматологією. Вона неймовірно цілеспрямована, тому кожну вільну хвилину до сих пір присвячує навчанню. А ще вона дуже чуйна, добра та весела людина (ти просто забовязана підписатися на її тік ток, там дуже весело та пізнавально) та висококваліфікований лікар. Спробуй одного разу прийти до Лізи, це буде потрапляння прямо в серце.
Єлизавета Золотарьова
Чайка Оксана
Потрапивши один раз на консультацію або процедуру до Оксани, ти точно зрозумієш що знайшла свого косметолога. Чуйність, порядність та високий професіоналізм - це все про неї. Вона має стаж роботи в реанімації понад 15 років, тому точно знає як треба робити правильно. Воно досконало володіє класичною та апаратною косметологією, та все одно неупинно продовжує навчатись. В нашому центрі Оксана виконує всі косметологічні процедури, в тому числі і апаратні.
Переваги
Нашого центру
Як вдома

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

KIDS FRIENDLY
Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

Все необхідне для вашого здоров'я

У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Фокусування на безпеці та результатах

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Все включено
Вам більше не потрібно нічого приносити з собою. У нас є все для твого комфорту – починаючи від костюмів для тренувань і закінчуючи ароматним чаєм, який входить у вартість.