Космето-
логія

Кожен день ми робимо світ трохи красивіше і щасливіше

____
___
__
Що потрібно
Знати про косметологію
Для нас косметологія – це не просто збільшення губ і виразні вилиці. Ми робимо ставку на природність, пропорції, натуральність, красу і здоров'я шкіри.

Наші професійні косметологи завжди ставлять в пріоритет ваше здоров'я, збереження і продовження вашої молодості та гармонію обличчя. Наші фахівці оцінять якість вашої шкіри, дізнаються про побажання й особливості організму і тільки після цього, виходячи з отриманих даних, порекомендують необхідні процедури й догляд.

Наші косметологи завжди підберуть актуальні методи для розв'язання вашої проблеми: якщо можна впоратися за допомогою масажів і легких доглядів, то ніколи не порекомендують більш агресивні й радикальні процедури. Ось чому найголовніше – знайти фахівця, якому можна довіряти.
Важливо розуміти
МИ РОЗРОБИМО ВАШ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН ПРОЦЕДУР І ПІДБЕРЕМО ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД, ЯКИЙ ПОТРІБЕН САМЕ ВАМ
Послуги
Косметолога
Назад
Назад
Назад
Будь-яких ознак передчасного старіння
Сухості й зневоднення шкіри
Надмірної жирності шкіри й розширених пор
1
Акне та інших шкірних висипань
Розтяжок і рубців
Зморшок
Гіперпігментації
В'ялості шкіри й втомленого
вигляду
Тьмяного і нерівномірного кольору шкіри
2
3
4
5
6
7
8
9
Ми допоможемо
Вам позбутися
Неактуального тату чи татуажу
10
Команда
Даша Маракуца
Спеціалісти
Косметолог з 5 річним досвідом роботи та з величезною любов'ю до своєї справи. Даша закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю "Провізор – косметолог". Даша не тільки прекрасний фахівець, який постійно вдосконалює свої знання на конференціях, семінарах, а й прекрасна людина. Потрапивши до неї один раз, тобі вже не захочеться шукати іншого косметолога: ти зрозумієш, що твоя краса в надійних руках. У лофт Даша відповідальна як за апаратні процедури, так і за процедури по догляду.
Єлизавета Золотарьова
Лікар дерматолог, косметолог, трихолог.
Ліза закінчила факультет «Лікувальна справа» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та все своє життя повязує з дерматологією. Вона неймовірно цілеспрямована, тому кожну вільну хвилину до сих пір присвячує навчанню. А ще вона дуже чуйна, добра та весела людина (ти просто забовязана підписатися на її тік ток, там дуже весело та пізнавально) та висококваліфікований лікар. Спробуй одного разу прийти до Лізи, це буде потрапляння прямо в серце.
Чайка Оксана
Дар'я Свіріденко
Потрапивши один раз на консультацію або процедуру до Оксани, ти точно зрозумієш що знайшла свого косметолога. Чуйність, порядність та високий професіоналізм - це все про неї. Вона має стаж роботи в реанімації понад 15 років, тому точно знає як треба робити правильно. Воно досконало володіє класичною та апаратною косметологією, та все одно неупинно продовжує навчатись. В нашому центрі Оксана виконує всі косметологічні процедури, в тому числі і апаратні.
Лікар anti age терапевт, косметолог.

Дар'я закінчила факультет «Лікувальна справа» Харківського Національного медичного університету у 2013 році. Має багатий досвід роботи в державній медицині: від лікаря швидкої допомоги до завідуючої терапевтичного відділення. За цей час здобула кваліфікацію в гастроентерології, нутріціології, пульмонології, ендоскопії та косметології. Дар'я дуже досвідчений спеціаліст, який поєднує турботу про твоє здоровя з красою. Познайомившись з лікарем, ти почнешь правильно турбуватися про своє здоров'я.
Переваги
Нашого центру
У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Все необхідне для вашого здоров'я

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Фокусування на безпеці та результатах

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

Як вдома

Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

KIDS FRIENDLY
Вам більше не потрібно нічого приносити з собою. У нас є все для твого комфорту – починаючи від костюмів для тренувань і закінчуючи ароматним чаєм, який входить у вартість.

Все включено
Часті
Питання - відповіді