Естетична гінекологія

Сучасний метод для розв'язання найделікатніших питань

____
___
__
Що таке
Естетична гінекологія
Естетична гінекологія – це галузь медицини, яка знаходиться на межі гінекології, косметології та, в якомусь плані, навіть психотерапії.

За допомогою ін'єкції філерів гінеколог може змінити форму статевих губ, ширину піхви та розв'язати проблеми в інтимному житті пацієнтки.

Естетична гінекологія розв'язує проблеми різного характеру: як вроджені, так і вікові дефекти.
Важливо знати
Послуги
Естетичної гінекології
Назад
Естетичних недосконалостей
Вікових змін
Проблем післяпологового періоду
1
Дискомфорту під час статевого акту
Сухості та свербежу
Проблеми молочниці, що рецидивує
Нетримання сечі
2
3
4
5
6
7
Ми допоможемо
Вам позбутися
Команда
Луценко Ренат Олегович – доктор акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог і лікар УЗД-діагностики. Це фахівець з величезним досвідом у своїй сфері, а головне з величезним серцем і нескінченним інтересом до своєї справи.

Доктор закінчив НМУ імені Богомольця і з того часу активно продовжує розвиток у сфері медицини. Ренат Олегович є членом Європейської асоціації ендоскопії в гінекології, Ізраїльської асоціації абдомінальних хірургів та Асоціації акушерства і гінекології в Україні.

Також доктор проходив курс інтимної контурної пластики, інтимного омолодження та ін'єкційних методів лікування піхви в США, а тепер сам є тренером з інтимної контурної пластики та біоревіталізації.

Сьогодні Ренат Олегович поєднує роботу оперуючого акушера-гінеколога в Міській клінічній лікарні # 18 з веденням напрямків гінекології в нашому центрі.
Луценко Ренат Олегович
Спеціаліст
Блог доктора
  Переваги
  Нашого центру
  У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

  Все необхідне для вашого здоров'я

  У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

  Фокусування на безпеці та результатах

  У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

  Як вдома

  Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

  KIDS FRIENDLY
  Вам більше не потрібно нічого приносити з собою. У нас є все для твого комфорту – починаючи від костюмів для тренувань і закінчуючи ароматним чаєм, який входить у вартість.

  Все включено
  Часті
  Питання - відповіді