BIOPELL Пелети

Біотехнології майбутнього, які покращують якість життя всього за 15 хвилин

____
___
__
Що таке
Biopell технології
Біоідентичні імпланти – це гранули розміром з рисове зерно, які вставляються під шкіру людини та постачають біоідентичні гормони в організм.

Такі гормони не є синтетичними, складаються з сої, ямсу, вирощені в лабораторіях штучним шляхом. Саме тому при потраплянні в організм вони приймаються як свої власні та взаємодіють тільки з потрібними показниками, не порушуючи загальний гормональний ланцюжок.

У порівнянні з різними видами гормональної терапії (таблетки, уколи), пелети – повністю безпечні та сертифіковані як окремий медичний засіб.
ПЕЛЕТИ BIOPELL ПОВНІСТЮ БЕЗПЕЧНІ І СЕРТИФІКОВАНІ В УКРАЇНІ!
Як отримують компоненти для пелет та виробляють безпосередньо імпланти? Мабуть, одне з найпопулярніших питань.

Синтез біоідентичних гормонів відбувається в лабораторії. Отримують їх з рослинної сировини (найчастіше з ямсу, що проростає в субтропіках).

Кожен імплант піддається спеціальній обробці шляхом рекомбінаторики. Після цього його структура стає ідентичною структурі гормонів, які виробляє людський організм.
Виробництво біоідентичних імплантів
Імплантати з біоідентичними гормонами виробляються шляхом стиснення інгредієнтів в спеціальному обладнанні. За формою кожен з них стає трохи більшим за рисове зерно: приблизно 3 мм в діаметрі та 10 мм довжиною.

Розроблена технологія виготовлення гарантує, що протягом кількох місяців кожен пацієнт отримуватиме точну стабільну дозу і, відповідно, користь і ефект для організму.

Після установки під шкіру імплант не завдає незручностей і зовсім непомітний. Через деякий час пелет розсмоктується самостійно.
З чого складається імплант?
Які є
Пелети
Назад
Зміцнення імунітету
Зниження ваги
Підвищення лібідо
1
Позбавлять від хронічної втоми та депресії
Помітний результат за 4 тижні
Загальне поліпшення якості життя
Гарний настрій
2
3
4
5
6
7
Що дають
Biopell технології
Переваги
Biopell технології
За пів року в Україні встановили понад 1000 імплантів
1000 + імплантів
Кожен пацієнт, який встановив пелети, відзначає значне поліпшення якості життя
Поліпшення самопочуття
У США ця технологія популярна понад 30 років. Щоб зберегти молодість і завжди бути у відмінній формі, biopell обирають Дженіфер Лопес, Роббі Вільямс, Анджеліна Джолі, Мел Гібсон і багато інших.
Популярність нової технології
Технологія повністю сертифікована і безпечна
Сертифікація
Команда
Луценко Ренат Олегович – доктор акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог і лікар УЗД-діагностики. Це фахівець з величезним досвідом у своїй сфері, а головне з величезним серцем і нескінченним інтересом до своєї справи.

Доктор закінчив НМУ імені Богомольця і з того часу активно продовжує розвиток у сфері медицини. Ренат Олегович є членом Європейської асоціації ендоскопії в гінекології, Ізраїльської асоціації абдомінальних хірургів та Асоціації акушерства і гінекології в Україні.

Також доктор проходив курс інтимної контурної пластики, інтимного омолодження та ін'єкційних методів лікування піхви в США, а тепер сам є тренером з інтимної контурної пластики та біоревіталізації.

Сьогодні Ренат Олегович поєднує роботу оперуючого акушера-гінеколога в Міській клінічній лікарні # 18 з веденням напрямків гінекології в нашому центрі.
Луценко Ренат Олегович
Спеціаліст
Сертифікація
Лікарів і технології
Процедура встановлення біоідентичних імплантів повністю безболісна і триває всього 15 хвилин.
Процедура за 15 хвилин
Дозування препаратів і кількість пелет визначається лікарем після консультації та отриманих результатів аналізів.
Аналізи
Імплантацію можуть проводити тільки практикуючі, сертифіковані лікарі з вищою медичною освітою, бажано зі спеціалізацією в ендокринологіїї, які пройшли навчання в компанії Biopell Medical.
Сертифікація лікаря
Це люди, мета яких – робити пацієнтів щасливими та красивими. І завдяки біоідентичним імплантам це стало доступніше.
Хто такі лікарі Biopell?
Реальні
Фотовідгуки
Результат – 2 місяці дії метформіну і НАД. Сьогодні встановили додаткові тестостерон і метформін
Різниця в 3 місяці

У талії - 11 см
У сідницях - 8 см
Обхват стегна - 7 см

Блог
    Часті
    Питання - відповіді