Дермато-
онкологія

Рання діагностика здатна виявити злоякісні пухлини шкіри на ранній стадії та врятувати тобі життя.

____
___
__
Що потрібно
Знати про дермато-
онкологію
Проходити огляд з проведенням дерматоскопії у дерматоонколога необхідно 1 раз на 6-12 місяців. Ця проста і безболісна процедура може врятувати Ваше життя та життя Ваших близьких.
Важливо!
У кожного 24 жителя України – рак шкіри. У кожного 75 – меланома. Відзначається, що захворюваність на меланому за останні 60 років зросла на 600%. А кожну годину у світі від меланоми помирає одна людина!!!
Рак шкіри
Ось чому ми так наполягаємо на необхідності проведення скринінгу всіх новоутворень шкіри, адже якщо виявити їх на ранніх стадіях, то можна запобігти тяжким наслідкам.
У нашій клініці ви можете пройти консультацію в одного з кращих дерматоонкологів нашої країни щосуботи.
30 хвилин 1 раз на рік врятують твоє життя
ЯКЩО ВИ ЗАПИШЕТЕСЬ ДО НАС НА ПРИЙОМ, ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІКАР ПОСТАВИТЬ ВАМ ТОЧНИЙ ДІАГНОЗ І ПРИЗНАЧИТЬ ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ
Команда
Практикуючий дерматоонколог, онкохірург, науковий співробітник відділення пухлин шкіри та м'яких тканин Національного інституту раку. Сергій Анатолійович є автором 12 наукових статей і працює над дисертаційною роботою. Він щодня рятує сотні життів і вдосконалює свої знання на світових конгресах, яких в його арсеналі 18. Незважаючи на свою непросту роботу, володіє прекрасним почуттям гумору, що дозволяє йому посміхатися в обличчя такому непростому діагнозу, як "рак". Володіє всіма сучасними методами діагностики, лікування і видалення новоутворень шкіри. Потрапляючи до нього на прийом, пацієнт завжди розуміє, що він у надійних руках. У своїй практиці доктор завжди керується головним принципом: "Своєчасний скринінг може врятувати твоє життя".
Дедков Сергій Анатолійович
Спеціаліст
Консультація лікаря
Дерматоскопія

Консультація 750 грн
Дерматоскопія 500 грн
від 500
грн.
Гістологічне дослідження
Після видалення будь якого новоутворення шкіри необхідно проводити гістологічне дослідження для точної верифікації діагнозу та виключення злоякісності процесу
850
грн.
Видалення бородавок
Ми використовуємо сучасний кріодеструктор, який точно заморожує бородавку. 
450
грн.
Видалення доброякісного новоутворення
Є такі новоутворення, які обов'язково потрібно видаляти, щоб в майбутньому вони не переросли в онкологічні захворювання або якщо вони знаходяться в місцях найбільшого тертя і ви їх часто травмуєте. Все це вам розповість доктор дерматооноклог на очній консультації, він проїде дерматоскопія і скаже які саме новоутворення краще видалити. 
Видалення абсолютно безболісне і займає всього лише пару хвилин. Після видалення обов'язково відправляємо матеріал на гістологічне дослідження.
1000
грн.
More products
Доктор проведе повне обстеження шкіри, збере необхідну інформацію для встановлення точного діагнозу і, якщо необхідно, майбутнього лікування.
Обстеження
Розробка програми лікування
На підставі отриманих даних доктор відповість на всі твої питання, дасть рекомендації щодо лікування, а в разі потреби проведе видалення.
Дерматоскопія
Доктор проведе дерматоскопію – унікальний метод безконтактної діагностики шкіри, який дозволяє встановити ступінь небезпеки будь-якого новоутворення на ранній стадії за допомогою спеціального апарату, який збільшує зображення в 10 разів. Дерматоскопія є світовим стандартом діагностики.
З чого складається
Консультація
дерматоонколога
Небезпечних родимок
Папілом, канділлом
Бородавок
1
Ви будете спати спокійно, оскільки всі видалені новоутворення ми відправляємо в лабораторію для патогістологічного дослідження
Зберегти своє життя, адже меланома - одне з найнебезпечніших захворювань
2
3
4
5
Ми допоможемо
Вам позбутися
Переваги
Нашого центру
У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Все необхідне для вашого здоров'я

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Фокусування на безпеці та результатах

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

Як вдома

Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

KIDS FRIENDLY
Вам більше не потрібно нічого приносити з собою. У нас є все для твого комфорту – починаючи від костюмів для тренувань і закінчуючи ароматним чаєм, який входить у вартість.

Все включено
Часті
Питання - відповіді