Гінекологія

Щорічний профілактичний огляд може врятувати життя

____
___
__
Що потрібно
Знати про гінекологію
Коли необхідно звертатися до гінеколога?
Початок статевого життя або виповнення 18 років
Профілактичний огляд кожні 6 місяців
Поява симптомів або скарг
Підбір контрацепції
Планування вагітності
Проблеми з менструальним циклом
Зміна статевого партнера
Важливо!
Рак шийки матки за спричиненням смертності займає 3 місце серед злоякісних новоутворень в Україні, а кожні 2 хвилини він забирає життя 1 жінки на нашій планеті ...
Але ж його можна запідозрити на огляді у гінеколога.
Може варто задуматися?
Послуги
Гінекології
Назад
Налагодити менструальний цикл
Спланувати вагітність
Правильно підібрати контрацепцію
1
Позбутися дисплазії шийки матки
Відновитися після пологів
Збалансувати гормональний фон
Позбутися кіст
Провести діагностику, встановити правильний діагноз і призначити правильну терапію, щоб від нього позбутися
2
3
4
5
6
7
8
Ми допоможемо
Вам
Команда
Спеціаліст
Луценко Ренат Олегович
Луценко Ренат Олегович – доктор акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог і лікар УЗД-діагностики. Це фахівець з величезним досвідом у своїй сфері, а головне з величезним серцем і нескінченним інтересом до своєї справи.

Доктор закінчив НМУ імені Богомольця і ​​з того часу активно продовжує розвиток у сфері медицини. Ренат Олегович є членом Європейської асоціації ендоскопії в гінекології, Ізраїльської асоціації абдомінальних хірургів та Асоціації акушерства і гінекології в Україні.

Також доктор проходив курс інтимної контурної пластики, інтимного омолодження та ін'єкційних методів лікування піхви в США, а тепер сам є тренером з інтимної контурної пластики та біоревіталізації.

Сьогодні Ренат Олегович поєднує роботу оперуючого акушера-гінеколога в Міській клінічній лікарні # 18 з веденням напрямків гінекології в нашому центрі.
Переваги
Нашого центру
Все необхідне для вашого здоров'я

У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Фокусування на безпеці та результатах

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Як вдома

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

KIDS FRIENDLY
Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

Все включено
Вам більше не потрібно нічого приносити з собою. У нас є все для твого комфорту – починаючи від костюмів для тренувань і закінчуючи ароматним чаєм, який входить у вартість.

Блог доктора
    Часті
    Питання - відповіді