Крапельниці здоров'я

Процедури, які допомагають регулювати фізіологічні системи людини, стимулюючи клітинні процеси та коректуючи патологічні стани. Це особливо важливо для людей зі застоянням і втратою енергії через різноманітні хвороби та старіння.

____
___
__
Що потрібно
Знати про Laenec
Він містить в собі натуральні компоненти, що забезпечують ефективну підтримку здоров'я і краси.

Японські вчені розробили в 1954 році унікальну технологію переробки плаценти, отримавши очищений, стабільний і ефективний лікарський препарат Лаеннек. Він пройшов випробування на токсичність, пірогенність, стерильність та вірусну безпеку, при цьому в препараті збережені всі низькомолекулярні біоактивні компоненти та відсутні гормони та стовбурові клітини. Ретельне дотримання технології приготування препарату відповідає стандарту GMP, а ступінь очищення дозволяє вводити Лаєнєк в організм пацієнта різними способами: внутрішньовенно, внутрішньом'язово та методом фармакупунктури.

Laenec - це інноваційний продукт, який виробляється відповідно до найвищих стандартів якості.
Laenec:
  • Безпека доведена 60-річним досвідом застосування в Японії
  • Контролюється Державною програмою плацентарного оздоровлення
  • є в програмі державноі страховоі медицини Японії
Глутатіон по праву називають молекулою молодості та здоров'я.
Це один із найпотужніших антиоксидантів, який бореться з вільними радикалами, омолоджуючи та зміцнюючи захисні сили організму. Наші клітини виробляють глутатіон природно, але з роками його кількість скорочується. Це може призвести до передчасного старіння, а також розвитку таких небезпечних захворювань, як – хвороба Паркінсона і Альцегеймера. Крапельниця з глутатіоном підтримує імунітет, допомагає оздоровити організм, запобігти небезпечним захворюванням та передчасному старінню, а також покращити зовнішній вигляд.
При внутрішньовенному введенні глутатіону також покращується колір і тургор шкіри, зморшки стають менш помітними - і ви набуваєте здоровішого і відпочившого вигляду. Глутатіон також є ефективним при лікуванні пігментації шкіри. Активна речовина вирівнює та відбілює колір шкіри, робить її більш пружною та еластичною. Крапельниця з глутатіоном входить у топ крапельниць для краси та здоров'я шкіри.

Знати про глутатіон
Що потрібно
Глутатіон:
Уповільнює процеси старіння
наймощніший антиоксидант
освітлює пігментацію
Які є
Послуги
Крапельниця Laenec
2400
грн.
Крапельниця із глутатіоном
1700
грн.
При купівлі повного курсу
знижка -20%
Laenec та глутатіон.
Чому тобі варто записатися?
10
При захворюваннях шлунково кишкового тракту, печінки, рецидивуючому герпесі, атопічному дерматиті та інші
9
Зменшує ознаки природнього старіння організму
8
Зміцнює судини, висвітлює пігментацію
7
Покращує обмін речовин та підіймає лібідо
6
Активує розумову діяльність
5
Підвищується витривалість
організму
4
Зменшує показники печінкових
ферментів та холестерину
3
Зміцнює нервову систему, прибирає ознаки хронічної втоми, покращує сон
2
Детокс організму
1
Зміцнює імунітет
Команда
Спеціаліст
Потрапивши один раз на консультацію або процедуру до Оксани, ти точно зрозумієш що знайшла свого спеціаліста.
Чуйність, порядність та високий професіоналізм - це все про неї.
Вона має стаж роботи в реанімації понад 15 років, тому ти можешь не турбуватися про своє здоровя.
Швидко, безболісно та корисно!
Вже час почати відновлювати своє фізичне та ментальне здоровя
Чайка Оксана
Переваги
Нашого центру
У нашому центрі є маса послуг для підтримки вашої краси та здоров'я. Вам не доведеться нікуди йти, у нас є все необхідне: дерматолог, косметолог, гінеколог, дерматоонколог, ручні та апаратні масажі, EMS-тренування. Це дуже зручно і значно економить ваш час!

Все необхідне для вашого здоров'я

У нас працюють виключно кращі фахівці зі значним досвідом у своїй сфері, тому що тільки професіоналам ми можемо довірити Ваше здоров'я.

Фокусування на безпеці та результатах

У нашому центрі ми створили таку атмосферу, щоб вам хотілося повертатися до нас знову і знову. Затишні меблі, смачна кава, корисні снеки, приємна музика – усе це для вашого комфорту.

Як вдома

Ваші малюки – наші улюблені гості. Спеціально для них у нас в центрі є дитячий куточок, багато іграшок та інших розваг. Наші співробітники із задоволенням доглянуть за вашою дитиною, поки ви будете відпочивати на процедурі чи займатися спортом на EMS-тренуванні.

KIDS FRIENDLY
У нас є все для твого комфорту – ароматна кава на рослинному молоці, травяний Карпатський чай та безліч позитивних емоцій.

Все включено
В першу консультацію спеціаліст включає детальний аналіз стану здоров'я клієнта, а також оцінку стану його шкіри. На основі цієї інформації спеціаліст розробляє індивідуальний план лікування з використанням препарату Laenec.
Що включає в себе перша консультація
Які питання можна задати під час консультації
Під час консультації клієнти можуть запитати про можливість використання препарату Laenec, про його ефективність і безпеку, про процедури введення і рекомендації по догляду за шкірою після процедур.
Які результати можна очікувати від консультації
Після консультації клієнти можуть очікувати отримання детальної інформації про препарат Laenec і його вплив на шкіру. Спеціаліст також надасть індивідуальні рекомендації з використання препарату і догляду за шкірою для досягнення максимальної ефективності лікування.
З чого складається
Консультація спеціаліста Laenec
Часті
Питання - відповіді